سفارت ,آنکارا ,کنسولی ,جمهوری ,اسلامی ,هموطنان ,اسلامی ایران ,جمهوری اسلامی ,اطلاع ثانوی ,کنسولی سفارت ,سرکنسولگری‌های جمهوری ,جمهوری اسلامی

به گزارش مشرق، سفارت ایران در ترکیه در  اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سرکنسولگری‌های ایران در استانبول، ترابوزان،‌ ارزروم و بخش کنسولی سفارت در آنکارا از دوشنبه ششم دی‌ماه تا اطلاع ثانوی فقط ۲ ساعت باز هستند.

 سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به منظور مساعدت در انجام امور کنسولی هموطنان گرامی، ارائه خدمات در سرکنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران در استانبول، ترابوزان، ارزروم و بخش کنسولی سفارت آنکارا از دوشنبه مورخ ششم دی ماه 95 لغایت اطلاع ثانوی به صورت محدود و از ساعت 10 لغایت 12 ظهر انجام خواهد شد. 
 
در این اطلاعیه آمده است: از هموطنان گرامی اکیدا درخواست دارد از مراجعه غیر از ایام و ساعت‌های قید شده، خودداری و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سفارت مراجعه کنند. 
 
در پی ترور سفیر روسیه در آنکارا، سرکنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران در شهرهای مذکور و بخش کنسولی سفارت در آنکارا طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه کلا تعطیل و روز جمعه هم فقط دو ساعت از 10 تا 12 باز بودند. 
 
وزارت امور خارجه ایران نیز در اطلاعیه‌ای از هموطنان خواست که تا اطلاع ثانوی از انجام سفرهای غیرضروری به ترکیه خودداری کنند.
منبع اصلی مطلب : خبرنامه شرق
برچسب ها : سفارت ,آنکارا ,کنسولی ,جمهوری ,اسلامی ,هموطنان ,اسلامی ایران ,جمهوری اسلامی ,اطلاع ثانوی ,کنسولی سفارت ,سرکنسولگری‌های جمهوری ,جمهوری اسلامی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پولوم : اطلاعیه سفارت ایران در ترکیه